| vinarsnelu a întrebat:

Ce va place sa faceti cand aveti timp liber?

Răspuns Câştigător
| sofia_1672 a răspuns:

Mie imi place sa ma gandesc la viata la lucrurile bune si mai putin bune pe care le_am facut.la momentele frumoase si mai putin frumoase pe care petrecut ana acum, si la dezamagirile pe care le_am tot avut si care am impresia ca nu mai trec niciodata.cam trist raspunsul meu nu?
voi incercati sa faceti altceva...

3 răspunsuri:
| tania77 a răspuns:

Eu cand am timp liber stau pe TPU, deci inseamna ca imi place.

| zanesiprintese a răspuns:

Sa ma joc farmville

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa zdrangan la chitara, sa ascult muzica, sa joc sah cu tata, sa ma plimb prin oras, sa citesc etc.