| SolitarHacker a întrebat:

Ce va place sa faceti ce l mai mult in timpul liber? ce l mai bun raspuns are funda big grin

Răspuns Câştigător
| Dariusuu a răspuns:

Freerunning sau Freerun, este arta deplasarii intr-un mod cat mai creativ, liber, individual, a unui individ in mediul sau inconjurator (urban sau natural) folosindu-si doar propriul corp. Fiind o miscare libera, la imaginatia individului, un freerunner cauta mereu potential si posibilitati noi. Toata planeta este locul nostru de joaca, dati frau liber imaginatiei si a sufletului de copil.

35 răspunsuri:
| Deliα a răspuns:

Sa merg la teatrul dramatic

| SolitarHacker explică (pentru Deliα):

Suna cam sinistru dar no gusturile nu se discuta big grin si la ce piese mergi mai des?

| August99 a răspuns:

Sa ma joc pe calculator sau sa ma uit la un film bunwinking

| Deliα a răspuns (pentru SolitarHacker):

Vânzătorul de iluzii, mincinosul, zăpezi de alta data, moartea lui Esteban, hotelul celor doua lumi etc etc. Vezi tu piesele si programul pe www.faniitardini.ro

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Stenografie! E o mare pasiune de-a mea. Nu ți-am dat cel mai bun răspuns, dar e cel mai folositor dacă știi să-l pui în practică. Pentru că NU sunt multi care se pricep să-ți "citească" scrisul. Și prea puțini care au intenția s-o învețe...

| Deliα a răspuns:

Www.fanitardini.ro asta e siteul bun

| Dariusuu a răspuns:

Imi place sa practic freerunning.

Chiar imi da o stare de libertate.

| SolitarHacker explică (pentru Dariusuu):

FreeRunning ce sport e? role ceva? nu prea il aud asa des mai bine zis il intalnesc foarte rar si nu prea sunt familiarizat cu el big grin detalii ceva?

| SolitarHacker explică (pentru floresdemayo):

Poti da mai multe detalii despre aceasta ramura(stenografie)? big grin

| SolitarHacker explică (pentru August99):

Ce jocuri preferi s au mai bine zis ce jocuri joci big grin?

| SolitarHacker explică (pentru Dariusuu):

Ceva gen parkour? big grin

| Dariusuu a răspuns (pentru SolitarHacker):

Da da. Aici ai dreptate.

| SolitarHacker explică (pentru Dariusuu):

Aha am inteles daca zici ca e ceva asemanator. dar acolo nu, numa ca trebuie sa fi catus de putin inventiv dar iti trebuie si conditie fizica big grin

| Dariusuu a răspuns (pentru SolitarHacker):

Exact. Tie ce iti place sa faci?

| SolitarHacker explică (pentru Dariusuu):

Mie mi a placut multe... acum m am mai potolit un pic stau mai mult in fata la calculator in fiecare zi invat cate ceva nou (in asa zisa lume cibernetica tongue) si asta face sa nu ma plictisesc tongue nu des tongue

| Dariusuu a răspuns (pentru SolitarHacker):

Foarte bine faci. Te admir.

| SolitarHacker explică (pentru Dariusuu):

Merci, sunt si alte lucruri de facut dar na. crede-ma am facut destule (am probat cate un pic din toate) pana la 25 ani happy

| Dariusuu a răspuns (pentru SolitarHacker):

Multi inainte, te sustin.

Si iti multumesc pentru fundita.

| Solsagan a răspuns:

Vara, să călăresc.
Acum, să citesc.

| SolitarHacker explică (pentru Dariusuu):

Merci si in legatura cu funda o meritaiwinking, cu placere.

| SolitarHacker explică (pentru Solsagan):

Frumos sa calaresti big grin acum depinde ce laughing)

| Solsagan a răspuns (pentru SolitarHacker):

Nu ştii nimic. smug

| SolitarHacker explică (pentru Solsagan):

Eee am luat si eu cateva cursuri de echitatie tongue ce i drept nu prea m am descurcat... ai impresia ca, cazi de pe cal cand o ia la trap rolling on the floor dar na big grin

| Solsagan a răspuns (pentru SolitarHacker):

Ştiu senzaţia. Aluneci de pe şa. laughing
Pesada e cea mai periculoasă, din punctul ăsta de vedere.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa ascult muzica, sa ma uit la filme, sa citesc ceva.

| SolitarHacker explică (pentru anonim_4396):

Aha am inteles... si ce gen de muzica asculti?

| SolitarHacker explică (pentru Solsagan):

Nu prea cunosc termenii ``pesada`` am facut asa de placere nu profesional big grin ps: Un amic de aici unde stau eu are un Cal de rasa si intr o zi am zis sa mergem sa calarim big grin are un teren in spatele casei si acolo am calarit pentru prima data, asa usor big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru SolitarHacker):

Rap, Rock, Metal...

| August99 a răspuns (pentru SolitarHacker):

Joc GTA San Andreas, samp, Mafia 2 sau Minecraft

| SolitarHacker explică (pentru August99):

Aha eu sincer nu am nici un joc in Calculator big grin ce joc recomanzi? big grin