| chiftelutacrocanta a întrebat:

Ce va place sa faceti cel mai mult seara la ora asta?

11 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Sa raspund pe TPU, sa ascult muzica, sa invat pentru facultate, sa urmaresc meciuri de tenis sau de baschet. Cam asta fac la ora asta cand nu dorm.

| Drimmero a răspuns:

Sa urmaresc tot ceea ce tine de sportul mondial, sau sa ascult muzica!

| R0R0 a răspuns:

Sa ma uit la televizor.
Tie?

Răspuns utilizator avertizat
| R0R0 a răspuns (pentru chiftelutacrocanta):

Suna atat de bine.
Ma faci sa fiu melancolica si nu vreau.

| syd a răspuns:

Sa ascult muzica si uneori sa vorbesc cu cineva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut!
Mi-ar fi plăcut să dorm dar nu pot căci am niște probleme în această privință dar îmi place să ascult muzică, să mă uit la filme/seriale sau să meditez asupra vieții mele.

| FrumusicaSufletista a răspuns:

Să stau singură și să privesc un film bun

| mada1820 a răspuns:

Sa stau in pat linistita.

| Dobrin_Maria_1999 a răspuns:

Sa citesc happy
Iubesc romanelehappy

| andrei099686086 a răspuns:

Sa ma uit la filme de comedie sau sa ma plimb prin oras sau sa ma joc pe calculator.