| HD6685 a întrebat:

Ce va place sa faceti in weekend? funda

6 răspunsuri:
| katty_6203 a răspuns:

Sa ies la un gratar cu prietenii si familia, sa ascult muzica...

| Millis a răspuns:

Sa ma distrez cu prietenii, sa stau la PC, sa ascult muzica, sa-mi fac poze sa stau in pat si sa beau 10 doze de cola cu, cate 5 pungi de cipsuri, scuzati-ma blushing. funda? big grin

| ŦєтiţaŦăяăNuмє a răspuns:

Sa stau cu iubiituuuuu love struck day dreaming
Sa stau pe mess big grin
Sa ma plimb love struck [Adooor!]
Poiii thinking
Cam atat tongue

| MissmysteriousS a răspuns:

Sa ies afara cu prietenii,sa citesc, sa ma relaxez, sa ascult muzica si sa dorm

| georgi18 a răspuns:

Sa raspund la intrebari pe TPU gen:Ce va place sa faceti in weekend? funda.glumeam big grin
SA stau afara daca e frumos nu cum e acum ca plaua si e inorat sad
Si sa vorbesc cu prietenele

| bytza a răspuns:

Mie imi place foarte mult sa ma plimb cu bicicleta, sa askult muzicaa, si sa stau pe TPU love struck