| Cryssbest a întrebat:

Ce va place sa mancati cel mai mult si mai mult?

Răspuns Câştigător
| mami a răspuns:

Felul 1- supa cu teitei de casa taiati cu cutitul nu cu masina
felul 2- cartofi piure cu carne de puigatita in tiate felurile cu salate, muraturi, compot sau sosuri diferite
felul 3-orice prajitura de casa care contine nuci, crema de zahar ars si cremschnit

29 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Capacul de la pixuri in orebatting eyelashesOptional unghiile cand sunt la tablabatting eyelashesbatting eyelashes

| Bacemi a răspuns:

Spaghetti cu branza si coaja de portocala rasa.

| Elena1234456 a răspuns:

Rabdari prajite tongue.

| User a răspuns:

Pita cu clisa si rosiilaughing

| anad a răspuns:

Ciorba de perisoare si chiftelute marinate cu pireu de cartofi!

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Eu rontai frecvent batonase de scortisoarahee hee

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

@bacemi coaja de portocala poate fi injectata cu conservanti si s-au intamplat intoxicatii grave.

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

@mami mai bine faci cateva portii in plus si facem o intalnire cu tot TPUlaughing

Răspuns utilizator avertizat
| Klara a răspuns:

Imi place foarte mult mancarea de KFC, imi plac cartofii de Mc, imi plac dulciurile... dar toate astea se pun gratios sub forma de colaci, deci incerc sa fug de ele straight face

| mami a răspuns:

Cristina- treci la amiaza pe la mine
in fiecare zi gatesc mancare proaspata foarte variata
imi place sa gatesc si sa fac prajituri super bune

| mami a răspuns:

Sunt de acord - daca venitzi toti dar pe rand in fiecare zi unul
sa vedem catzi ani as avea musafiri la masa
cu conditzia sa aducetzi ingredientele necesare pentru gatit
suuuuper idee

| cornel a răspuns:

Snitele :X

| Georgiiiii a răspuns:

Cartofi prajitii si pizza
yummyhappy

| Cryssbest explică:

Detaliati putin. Pizaa - da, dar de care? Tropicala, "clasica" etc

| Cryssbest explică:

Snitele trase in pesmet - sunt cele mai bune!love struck

| Cryssbest explică:

@Andreea, esti pe gustul meu!winking

| Cryssbest explică:

Pana acum avem : snitel de pui, pireu de cartofi, pizza, jeleuri, dulciuri(nespecificate). Atat? Nu sunteti prea mancaciosi pe site-ul acesta!hee hee

| Cryssbest explică:

@mami, mi-e foamelaughing

| Cryssbest explică:

@maria, dar salata verde ce are?happy

| Cryssbest explică:

@anad, imi dai idei!

| Cryssbest explică:

Supa de gulii si gratar cu cartofi prajiti cu salata verde, rosii, castraveti si ulei de masline
sau Supa de gulii si cartofi fierti cu friptura si sos de visinelove struck

| Monna a răspuns:

Pizza =p~

| emi_8585 a răspuns:

Ciorbita de pui ...doar fierbinte,

| justagirlll a răspuns:

Pizza
si
Mc Donald's

| rvr a răspuns:

Imi place sa manc dar nu excesiv ma intelegi imi plac dulciurile multlaughing si imi place mancare care mo place mie laughing funda? happy

| maria_1112 a răspuns:

Felul1: supa de pui cu litere felul2 :snitel cu cartofi prajiti si ketchup felul3:budinca si clatite. yummy! yummy!

| Madalina1455684 a răspuns:

Snitele, pizza, cartofi prajiti si jeleuri, sugusuri dar pacat ca, cateodata mi le ia maicamea din mana[sunt plinuta]laughing)

| LiaGore a răspuns:

Bataie pe painelaughinghappy