| Carlamonicaanghele a întrebat:

Ce varsta trebuie' sa ai ca sa poti deveni reprezentant avone sau oriflame?
funda cine imi da cat mai multe detalii

3 răspunsuri:
| Deeaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Trebuie sa ai peste 18 ani pentru ca minori nu au voie/...

| DMuffin a răspuns:

Pai trebuie sa ai 18 ani impliniti. Ca sa devii reprezentant trebuie sa contactezi o persoana care deja lucreaza la avon si sa te interesezi de amanunte.In cazul in care nu ai 18 ani te poti inscrie cu numele mamei tale sau a oricarei persoane majore(bineinteles cu acurdul lor) iat tu te poti ocupa de comenzi.E o treaba usoarahappy

| relata a răspuns:

Cred ca peste 18 ani, depinde de ce relatii ai, astia de obicei te trimit dupa clienti, inclusiv pe la ushile oamenilor si te pun sa platesti tot tu