| LoveForShania a întrebat:

Ce vedeta credeti ca se imbraca cel mai,, ciudat" cu costume,, noi"? Eu cred ca Lady GaGa, ea se imbraca cu cele mai ciudate costume, oriunde si costume cu funde, in toate culorile, mai ales in videoclipurile ei.

8 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Lady Gaga fara discutii.

| Silvia a răspuns:

De peste hotare, Lady Gaga. Din Romania as zice Loredana Groza.

| Barajag a răspuns:

Asta e moda in ziua de azibig grin

| User a răspuns:

Gianina corondanlaughinglaughing

| viatadecacatt a răspuns:

Mie imi place de Lady Gaga, stilul ei mai aparte. uneori exagereaza dar in principiu imi place de ea.

| Puiutz a răspuns:

Pai dabig grin, Lady Gaga si dupa mine.
Uneori ii sta foarte bine, alteori mai putin chiar aratand ca o ciudatastraight face... dar asta e modalaughing.
Oricum de obicei nu da grestongue
Ii sta bine asa cum e eawinkingbig grin

Pupici:*.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lady Gaga le face reclama acelor haine si pantofi de aceea se imbraca asa in videoclipurile ei iar la un eveniment se imbraca asa pentru ca vrea sa iasa in evidenta... mie imi place de ea asa ca nu ma intereseaza parerea altora

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai lady gaga se imbraca asa pentru ca-i sta binelaughing