| rosemary a întrebat:

Ce vi se pare atragator la Angelina Jolie?

4 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună.
Angelina Jolie nu este doar un chip frumos.Este o actriţă foarte bună care ştie să-şi pună în valoare calităţile fizice şi sex-appeal-ul. E o femeie senzuală, cred că majoritatea găsesc atrăgător la ea buzele voluptoase care s-au dovedit a fi naturale.

Baftă!

NOname
| NOname a răspuns:

Totul, incepand cu personalitatea si terminand cu frumusetea ei fizica.

| justitiarul a răspuns:

Nimic.Faptul ca a inceput o relatie cu Brad Pitt cand acesta era casatorit cu Jennifer Aniston spune totul despre ea.Nu e suficient sa fii frumoasa! Putina decenta si moralitate nu strica nimanui.

| Libelle a răspuns:

Nimic.Admir oamenii care au mai multa simplitatehappy