| Alextanase739 a întrebat:

Ce vi se pare cel mai enervant lucru?

6 răspunsuri:
| FaraNumePls a răspuns:

Cand cineva nu știe să scrie corect.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa nu iasa lucrurile asa cum vreau eu.

| GoldenZenith a răspuns:

Firul de par în mâncare.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Sa stau 4km in spatele unui Logan care semnalizeaza stanga degeaba, la 50km/h pe un drum pe care normal se circula 90-180km/h. Si chioara naibii nici n-auzea claxoane, nu vedea ca o iau pe sus...
Deci, masinile de Bucuresti, ajunse in provincie. Aia sunt cei mai enervanti moldoveni!

| Vanishgold a răspuns:

Care*
Să vrei să pleci cu mașina dimineața și să fie acoperită de zăpadă și înghețată. Asta e de sezon și mă enervează cel mai des în perioada asta.

| oglindasultanului a răspuns:

Alea care primesc complimentele, devin f enervantewinking ea doar arata decolteul si el zice ca-i desteapta, se stie ca-i mai presus, se ocupa baiatul de reputatiewinking apoi oamenii o aleg din cauza la cum vorbesc mai multi baieti. desteptaciunea este expusa prin nuditate.