| lucib a întrebat:

Ce vrea sa spuna zicala:,, pauze lungi si dese cheia marilor succese"?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu cat te straduiesti mai mult la o problema, cat mai greu iti sare in ochi raspunul. Trateaza situatia cu calm, fara graba, nu mergand dupa" Acum ori niciodata".

| Flav a răspuns:

Ete ciuciu: un refugiu de scapare, de amanare, cu siguranta a scos-o un lenes!

| foxi a răspuns:

Este o gluma, in sensul ca asa munceste lenesul!

| clauss a răspuns:

Asa se muncea in Romania odata si de aici sloganul asta, s au sa nu fiu rau ia varianta buna, daca vrei sa faci o treaba buna trebuie s o gandesti, s o analizezi

| Anita20Peace a răspuns:

Un citat prostesc.