| anonim_4396 a întrebat:

Ce vreti sa deveniti in viata? Argumentati-va punctul de vedere.
Vreau si eu sa vad ce ziceti. happy
Funda+voturi

2 răspunsuri:
| Zøєy a răspuns:

Psiholog deoarece am rabdare sa-i ascult pe toti si pentru ca oricat de grava ar fi situatia am tot timpul cate un sfat pentru fiecarehappy

| Vlad9371 a răspuns:

Eu am pana acu 3 idei dintre care una nu stiu care sigur va deveni realitate. 1. Cel mai bun sofer de curse ilegale pe strada din toata Romania chiar si din afara. 2. Cel mai bun asasin din toata europa, sau 3. Sa fac parte din fortele speciale terrestre (militare) in care sa fiu cel mai bun si soldat. Acum argumentele: la ''1'' pentru ca imi plac masinile tunate si imi place viteza, la ''2'' pentru ca imi plac banii mai mult ca orice si imi place sa ii ucid pe altii si la ''3'' pentru ca intr-o misiune de acel gen ii poti omora pe inamici fara sa fii inchis si imi plac armele si adrenalina. Suna ciudat si nebunesc dar asta e astea is visurile mele.