| denisa0906 a întrebat:

Ce vreti sa va faceti cand sunteti mai mari? ma refer la cei din generala, liceu... dar voi astialalti mai mari? ce sunteti? va place ce sunteti? argumentati multumesc happy

11 răspunsuri:
| User a răspuns:

Presedintele Romanieilove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea m-am gandit, poate vedetabatting eyelashes, om de stiinta, politcian, muncitoare.de ce nu pe toate? doar am o viata intreaga la dispozitie.

| juniper a răspuns:

Eu as vrea sa am o slujba activa, in care sa ma misc, nu sa stau toata ziua la birou, as vrea sa ma fac astronaut, dar mai intai trebuie sa ma concentrez pe scoala, sa iau testul Cambridge si sa dau tot ce am mai bun.

| Silvia a răspuns:

As vrea jurnalist sau stewardesa.happy

| MoNsTeR a răspuns:

Is a8-a si as vrea sa ma fac politisthappy

| Razvan a răspuns:

Mie imi place ce sunt dar nu imi place cine sunthee hee
Ce as vrea sa devin?thinking
Un om mai bun
Dar nu stiu daca e posibilraised eyebrows

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Momentan ma satisface statutul de parazit care da lectii de moralabatting eyelashes

| Andromedda a răspuns:

Arhitect.happy

| PA21345678i9 a răspuns:

Deoarece inca sunt in gernerala vreau sa fac liceul de economie si dupa facultatea de diseign exterioare si interioare.Deci vreau sa ma ocup de aranjarea locuintelor, gradinilor, aranjamente florale etc pentru ca mama mea mi-a dat mai departe ceea ce are ea si chiar de acum o ajut la aranjarea locurilor pe care ea trebuie sa le faca[Prin urmare mama lucreaza in domeniu]. Mai m-am gandit si la arhitectura dar nu sunt prea sigura.

| lostcontrol12 a răspuns:

Procuror, criminalist, avocat sau nu stiulaughing...cam atat:*

| maria ;x a răspuns:

Educatoarelove struck pentru ca imi plac mult copiilove struck