| anonim_4396 a întrebat:

Ce ziceti de asta? Astazi eram in clasa si vorbeam cu un coleg despre un joc.La un moment dat... el mi-a spus pisi.Mai tarziu dupa ce am venit de pe sala m-a luat in brate si mi-a spus ca ma iubeste! Ce spuneti de asta?

3 răspunsuri:
| bump a răspuns:

Poate ca si-a dat seama ca te placewinkingsau poate ca e el putin mai zapacit... cei din clasa de la mine asa sunt...

| deea_5723 a răspuns:

Cine stie... poate se infiripa ceva acolo in suletul sau...sau poate pur si simplu a fost bine dispus! Cred ca tu stii cel mai binee.happy

| doinitza12 a răspuns:

-incerca sa vezi daca te iubeste ca colega sau ca pe o fata d exemplu colegii mei de clasa mereu ma iau prin brate ne numim cu dezmerdari dar asta e doar pentru ca ne iubim ca colegi