| iuliana21 a întrebat:

Ce ziceti de citatul asta... fetele cumnti ajung in rai iar fetele rele unde vor ele...laughing

7 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Dar tu ce zici de poza ta? ai fund? vrei o recomandare pe pitzi? grow up!

daniela
| daniela a răspuns:

Pai de multe ori, mai ales in lumea asta a artistilor si modelingului si a muzicii cred ca se respecta intru totul... greu razbesti altfel.

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Mai nasol e ca pe fetele "rele" nu le duce capul unde sa ajunga. In mare vorbind.

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Nu e citat, ci e titlul unei carti, destinate emanciparii fetelor, daca nu ma insel!

| greg a răspuns:

Fetele cuminti ajung in rai dupa ce mor. Fetele rele ajung unde vor(pe pamant)
Suna real

| aneta a răspuns:

Pai daca fetele rele ajung unde vor ele atunci ele pot ajunge si in rai.(daca doresc)...nu?tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic ca-i mult mai bine de cele rele...