| Mary Marry a întrebat:

Ce ziceti de zodia fecioara? cum vi se par persoanele din aceasta zodie? cum vi se pare comportamentul fecioarelor? eu sunt fecioara si chiar sunt mandra de asta chiar daca toata lumea zice ca este o zodie dificila.

Răspuns Câştigător
| Lαααα a răspuns:

Si eu sunt fecioaralove struck
Si da, cristic mult dar atunci cand treebuie.love struck

Si stiu ca daca cineva imi zice ceva rau...vai de el...asa e Zbenguici?

Cine mai are chef s mai scrie toate liniutele alea intre cuvinte?=]]=]]

Sunt mandra de zodia mea.ca si tine...Pt ca noi, fecioarele, stim sa fim prietene f. bune.love struckShi avem succes la baietilove struck

De ex:stateam in banca din spatele unui baiat.se tot iintorcea.tot vorbeam.radeam.si uite asa s-a indragostit de mine,, fain asalove struck

Pupici.:*

Ps:asta cred ca e cel mai luung raspuns al meulove struck=]]

6 răspunsuri:
Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Supercritice, superexigente- cu altii, nu cu ele. Cer mult, ofera putin. Iritante, perfectioniste.
De ce esti mandra de zodia ta? Eu stiam ca a fi mandru de ceva inseamna sa depui un oarecare efort pentru a obtine ceva, ori -in cazul zodiei- e pura intamplare. Daca afli ca ai venit pe lume cu 3 saptamani inainte de termen si trebuia sa fii leu- atunci erai mandra ca erai leu?
Geez, sunt infiorata de logica umana.
Asta e pentru aprofundarea intelesului cuvantului:
http://dexonline.ro/definitie/m%C3%A2ndru

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Magdalena ai 10 la lb romana si scrii "gandeste-te"?!

Răspuns utilizator avertizat
| Mary Marry explică:

Se pare ca te pui cu cine nu trebuie draga zbenguici, stiu ce insemna mandru(am media 10 la lb.romana)asa ca mai gandeste-te.

| KimY a răspuns:

Nu este o zodie deloc dificila! In general persoanele acestea sunt mai linistite, mai cuminti, mai sensibile happy... mie chiar imi place aceasta zodie(foarte mult). Am prietenii nascuti in aceasta zodie si ma inteleg foarte bine cu ei!

| Perciun_Valeria_1997 a răspuns:

Da stiu ce e asta sa fii fecioara si eu tot is fecioara )) chiar si am mai multi cunoscutzi cu aceasta zodie )) da fecioara e si mindra si are mullte inginfarii mereu o face pe jertva dar e si una pozitiva care se intelege cu majoritatea zodiilor si de leuu pot spune ca prietenull meuu cu care sunt la moment e nascut pe 24 sau 24 adica la ora 00:00 si e si leu si fecioara si e morokanoss kiteodata darr e foarte pozitivvhappyhappy