| 3ntzz a întrebat:

Ceao' TPU!
Am stat si m-am gandit muult la o chestie...cum au aparut negrii? sau mai bine zis De unde?
Presupun ca nu or fost facuti in laborator.
M-am tot gandit si am concluzionat ca ar putea ( deci nu-i sigur )sa fie combinatia dintre o femeie, de culoare alba cel mai probabil o blonda si un cal.
Ganditi-va logic cai cei mai multi sunt de culoare maro inchis, sunt "dotati " stiti la ce ma refer, au buze mari si groase, dinti foarte mari, cei mai multi negrii sunt foarte inalti si facuti ca si caii.
Daca nu-i ca mine atunci de unde au aparut ca cel putin in biblie si in general in religie nu se vorbeste de negrii?

1 răspuns:
| TipaDePePlaja a răspuns:

Sincera sa fiu nu stiu de unde au apaut negrii, dar am si eu o intrebare: tu de unde ai aparut? Probabil o combinatie intre o blonda, un manelist si o musca. Sa o luom logic: Prostut esti (blonda), Rasist imputit si inchis la minte esti (manelistu) si insignifian esti (musca). Deci. daca nu-i ca mine, atunci de unde ai aparut? cel putin in biblie si in general in religie nu se vorbeste despre tine.