| denisa0906 a întrebat:

CEAu all happy pe cat trebuie sa merem la scoala?sad ca eu nu stiu? noi astia din generalamerem cu ghizdanu? ne da in prima zi cartile? ziceti`mi si mie

Răspuns Câştigător
| Nastia a răspuns:

La scoala te duci luni.nu cred ca e nevoie de ghiozdan pentru ca va da orarul doar.nu primiti cartile decat a 2 a zi sau a 3a

4 răspunsuri:
| denisa0906 explică:

Pai da lunilaughing doar nu martilaughing pe cat?tongue

| anda_1885 a răspuns:

Luni incepe scoala, 14 septembrie. cartile ti le da in prima sau a doua zi, depinde de scl. daca pana acum vi le-a dat in primazi, ia-ti ghiozdanul cu tine.

| danny105 a răspuns:

Noua ne-a dat deja cartile de la sfarsitul anului trecut.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe 14, probabil de la ora 9 dimineata

poti sa-ti iei o gentuta si o plasa, dar nu cred ca din prima zi va da cartile.doar nu mergi cu ghiozdanu' gol, ce duci in el? laughing