| Bonotralalala a întrebat:

Ceau, ceau TPU! happy
Am si eu nevoie mare, mare de voi! puppy dog eyes
Deci, eu fac parte dintr-un club de engleza happy. Forever Smiling Club se numeste happy.
Am primit mai multe sarcini big grin. Una din ele este : sa fac un articol despre vara. happy
Eu am scris despre vacanta mare si vizite si ce mai putem face noi vara; normal ca in limba engleza le-am scris.
Am nevoie de ajutorul vostru. puppy dog eyes Vreau sa imi spuneti ce as mai putea sa scriu, despre ce as mai putea sa scriu in acest articol!batting eyelashes
Precizez ca ofer funda si vot la cele mai compleze raspunsuri!
[ Desi unii ar da raspunsuri doar pentru funda...oh go on si nu doar pentru a ne ajuta unii pe altii! Ma rog... faceti-va ca nu am spus asta. ]
Astept cat mai mult raspunsuri si asta cat mai repede.
Multumesc anticipat pentru ajutor! :*

1 răspuns:
| crazydubstepmix a răspuns:

Scrie despre schimbarile care au loc vara. Despre frumusetea naturii. Despre libertatea ei. Despre cum te influenteaza pe tine fizic si psihic. Despre bogatia ei. Despre beneficii si dezavantaje in aceasta perioada..etc