| camina a întrebat:

Cel de care m-am indragostit mi-a spus ultima oara "bine sefa!" Asta eu cred ca e un semn ca nu il interesez sub nicio forma!

4 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Nu intotdeauna. La o prima vedere ar suna ca un gest de caramaderie ceea ce inseamna ca te considera doar o amica. Dar in spatele acestor cuvinte poate fi si o incercare de a lui de a se apropia de tine si de a-ti vedea reactia.

| Clumsiii ™ a răspuns:

Pai nu poti sa fii asa de sigura. Poate i-ai spus sa faca un lucru de care el nu era multumit sau pur si simplu nu dorea sa il faca. Probabil nu a vrut sa fie nerespectuos si a facut o glumita la adresa ta.big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa sti tulaughing

| camina explică:

Am sa fiu mai explicita! El este un client de-al companiei pentru care lucrez. L-am ajutat intr-o anumita privinta, dupa care i-am comunicat ca ne vom intalni in maxim 10 minute intr-un anumit loc. Iar replica lui a fost "bine sefa!" si mi-a zambit. In momentul in care ne-am revazut el era acolo unde stabilisem.