| Misssy a întrebat:

Cel mai frumos status:X? funda:X

7 răspunsuri:
| Dean1996 a răspuns:

Eu am unul facut de mine care imi place
Where is love, it’s also pain
Where is sun, it will be also rain

Răspuns utilizator avertizat
| Monicaツ a răspuns:

Pai depinde de care vrei
de dnd: nu'sSs...mamaia l' pc isi cauta gajiu p' facEbOok laughing smug
ι'м вυѕу! υ aяє υgℓу! нaνє a ηι¢є ∂aуwinking
de tristete: astazi,sper sa vars ultima lacrima de dorul tau,astazi,e doar o alta zi in care m-am gandit la tine,astazi,as vrea sa-ti spun ca mi-e dor de tine mai mult ca niciodata,astazi,a plouat in sufletul meu, tot ceea ce am iubit m-a dezamagitcrying
Cum e cand persoana iubita te ignora, cum e cand cel pe care il iubesti o iubeste pe alta? inima iti plange dar n-ai ce-i face! iti vine sa urli dar te abtii, taci, plangi.
Cerul plange cu lacrimi de sange, ca ai luat-o pe ea si m-ai uitat pe mine!sad
de dragoste: \\\ Shy sa mOaRa tOTyy dOoSshmAnyy >:p smug Ca tE aMM pE tinEE mAmyy :X :* ///
you are the all for me... love ulove strucklove strucklove struck
As fi in stAre sa plec in lumea asta mare :X Si sa Scriu in Orice lOc love struck ca te iubesc de numai pot :X
sunt mai multe: Am O gramadA de defectE, stiu! nu am Obligat si nici nu Oblig pE nimeni sa ma acceptEwinking
hai ca sunt frumoase:Xfunda?

| Ronnix a răspuns:

Status. ( Status-ul asta merge la sala in mod regulat, este actor/model/cantaret. Are masina si o multime de fani in intreaga lume! )

~Daca asta nu e cel mai frumos... atunci nu stiu.

| Bailey a răspuns:

E atat de frumos sa gasesti sentimentul pierdut. E atat de frumos sa oftezi dupa primul sarut. E atat de frumos sa iubesti si sa fii iubit.
Hai sa ne inpartim lumea... luna mie, stelele tie. oceanul mie. Pamantul tie... dar mai bine totul tie si tu mie
Te iubesc. am scris pe zapada... dar razele soarelui vor sterge aceste cuvinte Te iubesc am scris pe plaja dar un val obraznic v-a lua cu el in adancuri aceste 2 cuv ESTE SCRIS TE IUBESC IN INIMA MEA SI DE ACOLO NIMENI NICIODATA, NICIODATA NU V-A PUTEA SA LE STEARGA pentru ca te iubesc si o sa te iubesc cat voi exista
funditzzzaa te rog frrummoss love strucklove struckhappy

| Allecsandraa a răspuns:

Stiu eubatting eyelashes
Mobilu' pe sitelt.esti derbedeu. iar le'ai dat tarfelor nr meubatting eyelashes--> cu putin edith din partea meahbatting eyelashes

| Allecsandraa a răspuns:

Scz am scris gresit:$ deci asta e bunbatting eyelashes
Mobilu pe silent. Esti derbedeu. Iar le'ai dat tarfelor nr meubatting eyelashes
--->cu putin edith de minebatting eyelashes