| CalinaXandra a întrebat:

Ceva replici amuzante sau nu neapărat amuzante pentru niște babe frustrate care ma intreaba de fiecare data când ma vad "unde îți sunt sânii? Tu nu ai sâni "? laughing

15 răspunsuri:
| Lupică27 a răspuns:

Invidioase ca nu mai sunt tinere ca tine sa poate umbla si ele din maciuca in maciuca.
Nu le mai da atentie.

| 1onur a răspuns:

Nu-i puțin ciudat ca fată sa ceri niste replici amuzante legat de părțile tale intime de fată? Ca find și replică unor oamenii mai puțini oamenii de ce ai face din părțile tale intime de fată o replică amuzant unor Oamenii care își bat joc de corpul tău și te tratează urât? Crezi că dacă faci mișto și tu de tine acei Oamenii mai puțini oamenii crezi că o să spună o vai ce amuzantă ești? Nu ști ce vor face? Vor rade de tine și își vor bate joc de tine și mai mult fiindcă ei ști ce vor înțelege? Că tu nu-ți iubești corpul trupul sufletul tot o dată și sufletul tău din un el ce aparține de tine cum îl tratezi cum îl îngrijești cum te respecți pe tine însuți nu intra in jocul murdar oamenilor fără frică de Dumnezeu ei n-au limită în Absolut nimic și

Astăzi fac mișto de tine de părințile tale intime de fete în alta zi o sâte strige pe stradă mult mai urât ști de ce? Vindecă tu ca Domnișoară tu ca o fată tu ca o femeie spui in felul următor de tine despre tine mie nu-mi pasă de sufletul meu mi-e nu-mi pasă de trupul meu mi-e nu-mi pasă de corpul și puteți să mă înroșiți puteți să faceți mișto de mine și voi face și eu mișto de mine ca și replica "amuzantă"in felul ăsta voi având dreptate ce spuneți despre corpul trupul sufletul meu meu si eu dau dreptate ca asa merita sa fiu tratată de voi si haideți cu toți sa râdem de corpul meu trupul meu sufletul meu ca.

Este rușinos să întrebi niște străini să facă niste replici legate de corpul tău ca mai apoi replicile acea sa fie si "amuzante" și ca și răspuns unor oamenii care râd fără frica de Dumnezeu de corpul si trupul tău sufletul tău.

Dacă cineva se mai leagă de corpul tău și mai face așa "glume" despre părțile tale intime de fată spune-le așa eu nu sunt de luat in râs corpul și sufletul meu nu este de loat în râs dacă aveți un gram de credință în voi in Dumnezeu v-ar fi fost rușine la Vârsta pe care o aveți sa vă gândiți la părințile mele intime și să faceți mișto de ele atâta săle spui daca vor continua să facă mișto de sufletul și trupul tău nici umbra să nu-ți vadă căci în ei zace PROSTIMEA și eu ți spun Din toată inima mea si tot sufletul meu copile cu PROSTIMEA nu te poți pune.

| 1onur a răspuns (pentru CalinaXandra):

Asa cum te tratezi tu că fată așa te vor vedea și alți nu lăsa corpul trupul tău sufletul tău să fie un subiect amuzant și un motiv de ras ești fata nu băiat de un băiat mai pot râde că ara țățe este amuzant a mâncat ca fomistul și are țățe laughinglaughing da sa razi de părțile intime la o fată eu o vad ceva grav de greșit. Tu ști cel mai bine...

Eu am ieșit mă pregătesc de muncă.

| suntserios a răspuns (pentru CalinaXandra):

Nu il baga in seama, omul e aici pe TPU sa faca propaganda religioasa. Atat.

Si totusi cine sunt aceste persoane care iti fac obseravtii atat de indiscrete si intime?

| CalinaXandra explică (pentru suntserios):

Niște vecine în vârstă care stau la bârfe în fața bloculuilaughing

| suntserios a răspuns (pentru CalinaXandra):

Zile ca te timti hartuita sexual si sa faci o plangere la politie.

| CalinaXandra explică (pentru suntserios):

Eee, nici chiar asa.

| Lupică27 a răspuns (pentru CalinaXandra):

Sunt niste terminate nu le mai da atentie, n-au viata, n-au rost, nimic. Am si eu din astea in bloc, la mine e plin tot cartierul, la mine daca nu prea e tineret, eu sunt singurul care iese pe afara fara sa plimbe copii sau sa barfeasca iti dai seama cum sunt vazut...sunt barfit din toate partile, dar eu nu le dau nici buna ziua, nu salut, nu stau de vorba, imi vad de treaba mea, nu vorbesc cu terminate si terminati.

| CalinaXandra explică (pentru Lupică27):

Foarte bine faci. Eu măcar am avut bunul simt sa le salut mereu dar de fiecare dată pun întrebări indiscrete și acum au cam sărit calul. La ce se uita ele. La decolteul meu sa vadă cât de mari îmi sunt sânii sau nu. Ma gândeam sa le dau o replica usturătoare rău și apoi nici bună ziua sa nu le mai dau

| Lupică27 a răspuns (pentru CalinaXandra):

Ti-am mai zis eu tie, butoaiele goale fac multa galagie, e clar ca n-ai cui sa dai replica, nu le mai saluti, nu le dai atentie, nici macar o flegma nu merita.

| Miruna333 a răspuns (pentru CalinaXandra):

Ele te iau la misto pe fata si tu inca le mai dai buna ziua? Depinde cati ani ai. Daca mai locuiesti cu parintii, roaga unul dintre ei sa le zica 2-3 vorbe de dulce. Daca nu, ia-le tare, nu le mai menaja. Cand taci prea mult ii permiti prostului sa devina nestimtit.

| CalinaXandra explică (pentru Miruna333):

Exact. Am mai pățit asa. Probabil am avut mult prea mult bun simt cu astfel de panamare. Nu locuiesc cu părinții. Sunt femeie măritată cu 2 copii dar am evitat sa fiu nesimțită cu ele am preferat sa le eviți dar uneori nu e bine sa fi asa

| Miruna333 a răspuns (pentru CalinaXandra):

Toti oamenii evitandu-le, le-au facut sa prinda si mai mult tupeu, pana le scutura cineva si se invata minte

| Modzilian a răspuns:

Oare babele sau colegele tale voluminoase intreaba asta?
Spune-le ca "a revenit la moda femeia șnur: fără țâțe, fără c(i)ur"
Ignora paranteza. Ca pe mine nu ma lasa sa postez cuvantul.