| deeya_4624 a întrebat:

Ceva statusuri ff misto pentru fete >>::?

:X

mersi :*:*

fundita`

Răspuns Câştigător
1 răspuns:
| frumusik96 a răspuns:

Am mancat ceapa, nu pot vorbi acum!

Un cerc de prieteni nu se face cu compasul!

Iisus merge pe apa si eu innot pe uscat!

Nu inteleg de ce citesti statusul meu, dar esti fraier ca ti-ai pierdut timpul aiurea!

Numar prostii din lista.Anunta-ma daca te-am sarit!

Cand am draci scriu doar: PITZIPONCILOR si intelege lumea ca n-am chef de vorba

D.n.d. Ma masturbez. Termin si vin la barfa

Nu-mi dezvirginati mesengerul. Daca intri, nu mai iesi. Vreau sa vad cati inacao in... lista

Daca esti invizibil, poarta-te ca atare

Ma culc la ora 22:00, ma trezesc la ora 6:00, nu beau, nu fumez, nu ma droghez, nu`mi inshel prietena … dar si cand o sa ies din pushcarie...hmmmm

Nu stiu, nu vreau, nu pot...

A pretty girl can kiss a guy…a bird can kiss a butterfly…the rising sun can kiss the grass…but you my friend! yes you! YOU CAN KISS MY ASS

Sunt un asasin si omor oamenii pentru bani, dar pentru prietenii mei este gratuit!

Abonatul yahoo Messenger nu poate fi contactat. Incercati mai tarziu. Sau mai bine nu

Status Under Construction

Bate si ti se v-a deschide… proces penal

Astazi eram in biserica si cand ma uit la cucoana de langa mine, isi aprindea tigara... Doamne sa scap berea din mana nu alta...
Opriti planeta. Vreau sa cobor!:d
DnD.ma cert cu pixu'
In 10 minute intru in operatie...doctorii imi vor scoate tot ce simt pentru tine!
I love you, I need you.AI VREA TUH!
Alcoolul mă omoară încet…nu contează nu mă grăbesc
Cel ce sforăie întotdeauna adoarme primul
DND operez un purice la picior săracul s-a accidentat la antrenament de fotbal
Sunt busy…îndrept banane!
Vânez ţânţari.dnfd.Trebuie precizie
Fac băiţă…dacă nu răspund lăsaţi mesaj iar când ies din baie închid eu fereastra
Astea sunt noi:
1. Daca femeia ar fi buna, si Dumnezeu ar avea una.
2.Lui Dumnezeu ii plac nebunii si prostii….ca daca nu-i placeau nu facea atat de multi!
3.Nu beau, nu fumez, ma scol la 6 in fiecare zi, ma culc la 10, nu-mi insel nevasta…. da’ si cand ies din inchisoare.
4. Ignoranta ta ma omora….mai bine ma omor eu inainte sa ma prinda ea……
5.Adevarul n-are pret, de-aia n-am de-ales si-ti vand minciuni
Top al celor mai faine 5 status:
1. Ma dau cu sania in congelator DND!
2. Ma scarpin la oo nu ma deranja ca poate ma sperii si le sparg!
3. Caut asasin platit cu tarife modice!
4. Ma plimb cu compu pe strada
5. Vand cavou din sticla, cu 2 termopane si usa metalica blindata.Astept oferte.Rog seriozitate.Nr 8989989