| floryevy a întrebat:

Ceva statusuri smechere pentru fete

statusuri fitoase de asteabig grin

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu incerca sa fii a lor • Sunt multi care nu stiu ce vor • si tine mereu deschisa o ureche • Sunt niste secrete • Doar intre fete
"Asta mica. Promite cica. Ca va fi cea mai buna gagica

Spune`i stop cand te streseaza. explica`i ca exagereaza.nu intelege? abereaza? spune`i pa si se calmeaza Ce talent si ce parfum au pushtoaicele acum [ ] Sunt o mica vrajitoare.cine ma saruta moare. un baiat m-a sarutat. 7 zile a oftat.:X:X:X Spui ca sunt fitoasa... Te ascult atent! Chiar crezi ca imi pasa? ''Sunt o fata rasfatata, asta sti prea bine, dar fata asta rasfatata te iubeste doar pe tine ''
Tu Si tot Clubul vostru De Inecathe. Avem o Vorba Sa va scpunem. Aratatzi Perfect din Spate Nu se vinde ieftin, fiindca ea vrea TOT! ii lasa pe fraieri cu fanteziile lor. sa`si imagineze

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M.am nascut sa fac fite. dar nu le suport pe ale altora