| Δи∂яɛɛα Ƨcʋмρικ a întrebat:

Chelsea Staub(Stella din Jonas) s-a cunoscut de cand era mica ci Jonas Brothers?

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Stefanaaa a răspuns:

Dai funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, nu cred andreea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite:Intr-un interviu recent, Chelsea Staub i-a descris pe fiecare dintre fratii Jonas:

Nick: Are 16 ani, si cu siguranta el este "creierul" trupei. El este fratele mai mic, dar el detine controlul si tot el scrie majoritatea cantecelor.

Nick, cu siguranta are "ceva", orice ar fi acel "ceva". Stie sa cante la tobe, la pian, la chitara si mai si compune, toate acestea facandu-le incredibil de bine. Cu siguranta el este cel cu muzica in sange din familie.

Joe: El este doar un entertainer. Este un clovn atat pe platoul de filmare, cat si in afara acestuia. Ne face foarte des farse si ne face probleme, dar se descurca foarte bine pe scena. Chiar se pricepe la asta.

Kevin: Ar trebui sa fie un agent de vanzari. Poti vorbi foarte usor cu el, este intotdeauna imbracat "la patru ace", si i se potriveste foarte bine munca de manager al trupei.

Read more: http://disney-source-romania.blogspot.com/......chive.html

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De la gradinita sunt prieteni