| nyoentox2002 a întrebat:

Chiar arat arab, brazilian? Așa îmi zic multe persoane! Eu cred că m-am născut în țara gresita de nu mă plac fetelecrying

21 răspunsuri:
| Mindfulness a răspuns:

Numai prostii îți zic așa frate! Și tigan de ai fi care ar fi problema lor? Tu ai fost discriminat din cauza culorii, a tenului, și tu acum ai anxietate și depresie! Din cauza unor cioflangari tu și probleme psihice! Și eu am pățit ca tine din cauza că arăt ca tine! Nu sunt toți românii prosti dar unii merita bătuți crunt! Lumea te-a văzut putin moale și de aia se comporta cu tine așa!

| 1onur a răspuns (pentru Mindfulness):

Nu se cunoște încă este tânăr!

Abia este la începutul drumului va mai avea mult să plângă după fete decâ nu se maturizează și nu ia viața în serios. El este un băiat bun cu Adevărat dar fetele astea îi mănâncă sufletul băiatului))))

| Mindfulness a răspuns (pentru 1onur):

Niste moldoveni din Huși și-a bătut joc de el și la numit Guta și alte porecle și fetele când au auzit nu l-au mai băgat în seamă, și alea la fel de proaste! Din cauza că arată a arab sau a tigan unii și-au bătut joc de el și l-au discriminat! Și acum are anxietate din cauza asta, și-a primit bullying de la moldoveni! Nu toți moldovenii sunt tampiti dar nu e frumos ce ia făcut băiatului că e de treabă, e cuminte! La noi e rasism mare, românii nu suporta țiganii! El nu e tigan dar asa îi vede unii! Și dacă ar fi nu are de ce sa ii fie rușine!
Sa le ia naiba, eu am mai zis că fetele nu sunt bune pentru relație că sunt vagaboande ci femeile care trec de 29 de ani, de 30 de ani cu alea îți faci o familie nu cu copile care azi e cu unul mâine e cu altul și tot așa! E matur că lucrează se tine de munca dar oamenii îl discriminează, asta că e băiat bun. Daca ești prea bun lumea te ia de prost.

| 1onur a răspuns (pentru Mindfulness):

Știu și eu la școală mise spunea turcu, până în a 8a. Sănt uni...

eram puțin pufos -_- mă făceau grăsuțu-_-

Dacă mama îmi spunea mănâncă onur mănâncă că copii din Africa nau ce sa mănâncă și eu pentru frați mei din Africa mă sacrificam -_-

| Mindfulness a răspuns (pentru 1onur):

Mie unii îmi spun cioara laughing daca as avea un pistol i-aș împușcă laughing și mai sunt și Rromi, barum daca ar fi români! Unii țigani sa stii că nu au caracter,alții au,sunt de treabă și corecti! Sunt multi țigani care se dau români,dar se vede că sunt țigani mai ales că îi știu de când suntem mici! Oricum ce se întâmplă în România e bătaie de joc,e rasism mare intre români și țigani, nu vor să o de-a la pace! E foarte multa răutate, sunt români cărora le e ciuda pe țigani că se duc pe dincolo și fac nasoale apoi vin in țară și stau in vile, ii invidiaza de mor de ciuda! Eu zic că nu se trebui sa existe atâta rasism și țiganul e om și romanul și ungurul! Nu știu cum de nu mai tine Dumnezeu! Suntem foarte răi și rasiști.
Și eu arăt ca el la culoare, el arată bine dar din cauza că unii l-au batjocorit și-a pierdut încrederea în el!
Și eu am fost marginalizat din cauza că eram mai negru in copilărie și îl înțeleg perfect pe băiat! Eu ii bateam pe toți în locul lui le rupeam picioarele.

| 1onur a răspuns (pentru Mindfulness):

Cu bătaie nu rezolvă nimic va face dușmani și probleme mari! Va deveni agresiv cu toți după, care consideră el după că "ar merita" caftit nu-i bine deloc sa fi agresiv în viață, cel mai bine eu i-am spus ce are de făcut, dacă consideră și el că-și dorește cu Adevărat.

Nu pot vorbi mai mult de atâta în numele lui, că nu știu cu se va simt nu-i vrea să-l fac să se simtă într-un fel, din cauza că-și bat joc de el niște... de "oamenii"

El este un om cu inimă bună știu că s-a apucat de Youtube și cântă bine poate că de asta este atâta de invidiat că are talent, și nu-l suportă ceilalți.

| Mindfulness a răspuns (pentru 1onur):

Are talent da. happy
Nu e bine sa fii agresiv da nici să fii luat de prost de "șmecheri"

| 1onur a răspuns (pentru Mindfulness):

Dacă își va face o prietenă de vârsta lui poate nu va mai fi atâta de profund dezamăgit și va înțelege ca nu toate fetele sânt la fel cum și noi toți bărbați nu suntem la fel, el este tânăr din câte spune el are 22 de ani.

Da.

| nyoentox2002 explică (pentru 1onur):

M-aș mulțumi și cu una de 18crying

| 1onur a răspuns (pentru nyoentox2002):

Păi majoră aia zic, nu copile minore de 15.

Vezi acolo pe insta la școală la tine poate este o fată interesată de tine tu ști cel mai bine.

Eu nu cunosc, nu știu.

| Mindfulness a răspuns (pentru 1onur):

Nu știu frate mie îmi plac femeile mature, astea tinere sunt prea figurante nu le suport.

| 1onur a răspuns (pentru Mindfulness):

Dacă vreți o femei care să iubească cu Adevărat alegeți una care îl iubește pe Dumnezeu cu Adevărat nu pe voi, atunci aveți un om care știe să iubească cu Adevărat lângă voi.

| Mindfulness a răspuns (pentru 1onur):

As vrea eu sa am norocul asta!
Dar mi-ar placea așa o femeie credincioasă, astea care se droghează nu îmi plac.

| nyoentox2002 explică (pentru 1onur):

Și dacă sunt ateu?

| nyoentox2002 explică (pentru 1onur):

Mie îmi plac și milfurile? sunt altele la 40 care arata bine rau

| 1onur a răspuns (pentru nyoentox2002):

Este alegerea ta, preferințele tale.

Eu ași alege o femeie care îl iubește pe Dumnezeu nu pe mine.

| nyoentox2002 explică (pentru 1onur):

Pai normal că trebuie să te iubească pe tine! Că dacă nu te iubește sau nu sunt reciproce sentimentele nu mai are rost relatia

| 1onur a răspuns (pentru nyoentox2002):

Nu mă deranjează faptul ca nu ma iubește. Să-l iubească pe Dumnezeu atunci va înțelege mai bine.

| Mindfulness a răspuns:

Tu arăți mai bine boss decât mulți care sunt albi! Ești creol spre mulatru! Ești moale și de aia lumea își bate joc de tine! Fa un sport de contact și pune i la respect!

| ALM2000RO a răspuns:

Da, dar îți stă bine man, nu arăți deloc rău (și sunt cât se poate de obiectiv fiind AroAce)

| Cinic a răspuns:

Da! Asa este, arati a latin amestecat cu arabete! Dar intr-un sens bun. Consider ca esti frumusel! Sunt hetero deci te rog sa nu-mi dai mesaj laughing