| VanillaCheps a întrebat:

Chiar este asa trist filmul titanic, am inteles ca majoritatea persoanelor au plans...am vazut si eu cateva secvente din film, dar nu mi-a venit sa plang...

Răspuns Câştigător
| SabbyNightShadow a răspuns:

Nu chiar. Este vorba despre o tipa si un tip care se indragostesc pe Titanic. Vaporul se loveste de un iceberg si se scufunda... exista barci de salvare dar nu destule. Pana in ultimul moment Jack incearca sa o salveze pe Rose, ceea ce si face. Nu au amandoi loc pe o bucata de lemn si atunci Jack hotaraste sa o salveze pe Rose iar el moare. Asta e tot.

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Esti mai tare de caracter.Si dupa cateva secvente oricum nu intelegi nimic.

| mona a răspuns:

Nu esti singura persoana care nu a plans la filmul asta...de fapt nici nu mi-a placut filmul, nu m a impresionat deloc

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Înseamnă că erai într-o dispoziție sufletească foarte bună, din care nimic nu te putea scoate!hee hee
Filmul e foarte trist, într-adevăr, dar dacă veselia din inima ta a fost mai mare, normal că ai privit dezinteresat, acele câteva secvențe.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca numai ciorile au plans acolo, s-a pierdut o gramada de "fer" vechi.
Pai cica e sacrificiul pe care il face Jack pentru Rosse.Macar a aburit geamurile de la masina cu ea, deci a murit fericit si inghetat.
Si apare Titanic 2, in care Rose, supravietuitoarea, pleaca intr-o croaziera cu amicele ei de la azil. Sfarsitul il anticipezi si tu deja, striperi platiti cu bani grei, sampanie si la sfarsit iceberg baby.

| MissDevilish666 a răspuns:

N-ai ce să înțelegi din câteva secvențe, dar sinceră să fiu nici pe mine nu m-a emoționat prea tare.

| milkie a răspuns:

Depinde la ce secvente te-ai uitat.Si eu am plans, dar decat atunci cand erau toti oamenii aceia morti, Rose canta pe bucata aceea de lemn si atunci l-a vazut pe Jack mort.Atunci am plans si eu, si Rose.

| Csillush a răspuns:

Sinceră să fiu, nu m-am uitat niciodată până la capăt, şi nici mie nu mi-a venit să plâng. Probabil nu eşti atentă, nu ştiu depinde şi de caracter.