| Ale_8242 a întrebat:

Cică:
8 din 10 bărbaţi preferă blondele
6 din 10 bărbaţi preferă brunetele
5 din 10 bărbaţi preferă roşcatele
şi doar 2 din 10 bărbaţi preferă şatenele, pe motiv că ar fi prea comune.
Aşa-i? Dacă da, tocmai mi-au crescut şansele cu 40%.

Răspuns Câştigător
| Bittersweet_8364 a răspuns:

Barbatii prefera o femeie frumoasa indiferent de culoarea parului ei.Degeaba e blonda, bruneta, roscata, satena daca e urata si pe deasupra si proasta.Nu stiu cine face sondajele astea.

4 răspunsuri:
| Hypathia a răspuns:

Pe mine, sincer, nu ma intereseaza ce prefera barbatii in general ci ce prefera barbatul de care imi place mie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1 din 10 barbati nu prefera femeile. Cu asta, saracu', ce facem?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bent, daca ti-e atat de mila de el ...infiaza-l!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Analizand mesajul subliminal transmis de voturile primite de primul meu raspuns, trag urmatoarea concluzie: femeile cred ca toti barbatii-s amuzanti, insa numai homosexualii sunt si inteligenti.