| Joker3134 a întrebat:

Cine a candidat în 2009 la președenție? Și cine era cel mai potrivit om pentru acea funcție la vremea aia?

6 răspunsuri:
| Bizon95 a răspuns:

Https://en.wikipedia.org/wiki/2009_Romanian_presidential_election
la fel ca si acum, raul cel mai mic - Basescu

| anonim_4396 a răspuns (pentru Bizon95):

Da, raul ala mare azi e nr2 in nato...laughing
in schimb, basescu mai apare beat mort pe la cate o televiziune (aseara la rtv)

| Bizon95 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce te astepti de la Basescu, ma mir ca a fost destul de sobru cat era presedinte

cat despre nr2 in NATO... WE ARE DOOM, curand or sa vina walking dead big grin

Răspuns utilizator avertizat
| Bizon95 a răspuns (pentru Joker3134):

Doi hoti, care e mai hot dintre ei?

Răspuns utilizator avertizat