| aleeee a întrebat:

Cine a castigat Dansez pentru tine? Cine ati fi vrut sa castige?

6 răspunsuri:
| madalicious a răspuns:

Au castigat Morosanu si Magda. love struck Si imi pare bine ca au castigat ei. Pentru ca Grigore, nu o merita, nu dupa ce si-a criticat colegii care au fost buni cu el, si mai ales a criticat-o pe colega lui cu care dansa, putea sa aiba putin obraz si sa nu zica lucrurile alea.

| DiDi a răspuns:

Morosanu cu Magda au castigat.
Bravo lor, chiar meritau sa castige dupa munca pe care au depus-o de-a lungul intregii editii.happy

| KlaudyaAddha a răspuns:

Au castigat Morosanu si Magda. Eu cu ei tineam.Grigore e un nesimtit pentru ca si-a barfit colegii! Se crede cel mai tare ca are un caz important. Oricum am vazut prin presa ca a primit o locuita, o slujba si multe altele, daca stam sa le adun am a castigat mai mult ca Magda. Ehh, fiecare cu parerea lui...

| Kitty a răspuns:

Mie imi pare bine ca au castigat Morosanu si Magda, pentru ca de Grigore nu mi-a placut de la inceput si in plus a luat si el un loc destul de bun asa ca nu are de ce sa se planga.

| tia a răspuns:

As fi vrut sa castige iuliana si grigore, pentru ca nujt, dar parca grigore avea mai multa nevoie de bani decat magda. Dar nah, fiecare cu norocul lui.

| deyutza_6928 a răspuns:

A castigat morosanu si magda dar as fi vrut sa castige iuliana si grigore