| anonim_4396 a întrebat:

Cine a fost sau este prieten cu lume? funda pentru cine raspunde primul(la primul ma refer ca chiar sa fie). dar sa fie sincer.

Răspuns Câştigător
| MihaCool99 a răspuns:

Cu lume? Eu chiar ca sunt ma bag in seama cu toti...nu conteaza daca ii cunosc sau nu.Tu nu faci la fel? Si chiar ma simt bine ca fac asta
fundita? plz sunt noua si nu prea am

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Loome a răspuns:

Prieten cu mine? D`apoi, sunt atatia. rockelle, mhn24, cretaker al nostru xD
Si Shefu, sa nu uitam de Shefu... Dar din pacate n-are cont sad