| anonim_4396 a întrebat:

Cine a jucat Slender? L-ati terminat?

4 răspunsuri:
| Elvina a răspuns:

Inca nu.

Răspuns utilizator avertizat
| AnonimulDeGeorge2222222222222222222 a răspuns:

Eu am ajuns la pag a saptea
maxim

| RobertHutuleac a răspuns:

Am jucat, jocul original (cel in padure) si l-am terminat. Dupa ce colectezi toate notele te prinde. Intr-un fel, tot pierzi, dar ai indeplinit misiunea.

Slender Sanatorium nu am reusit si nici nu cred ca voi reusi vreodata sa-l termin. Se deosebeste de original prin faptul ca, aici, Slender iti poate aparea in fata oricand si oriunde. Acolo tine mai mult de noroc (ca el sa nu-ti apara in fata).

Slender Manison e ultimul Slender de care m-am apucat. Spre deosebire de celelalte doua, la acesta nu trebuie sa colectionezi note, ci memento-uri (diferite obiecte) si nu te afli intr-o padure si nici intr-un sanatoriu ci intr-o casa!

Poti luat toate aceste jocuri Slender si multe altele mai noi de pe site-ul:
w w w. slendermansshadow. c o m! happy