| anonim_4396 a întrebat:

Cine are chef de vorba?
Eu m-am cam plictisit sincer, cu ce va mai ocupați timpul?

9 răspunsuri:
| LostForForever a răspuns:

Neața -_-

Pai am reușit să-mi bată alarmata într-un final ma trăzesc inainte sune alarma la ora 6 dupa aia fac dus dupa aia îmi fac niște oua ochiuri dupa aia ma îmbrac și îmi pun muzica ca căștile înaintea sa merg la munca ma asigur ca nu am uitit nimic si este curat in casa și merg la munca in zilele astea am sa sun la foodpanda sa văd dacă ma accepta pentru sâmbătă și Dumincă

| LostForForever a răspuns:

Sakura -_-

| Nirvanaaa a răspuns:

As vrea sa mă mai plictisesc sincer laughing de abia astept vacanța de iarna. Momentan doar cu facultatea, cursurile de embriologie îmi dau bătăi de cap laughing.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Studiez cărți de psihologie.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Faceam mancare.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.

Ce subiect vrei să dezbatem?

Subiecte care îmi plac și cu care îmi ocup timpul :

-dezbateri pe teme religioase/ confesionale...
-discutii privind Geneza Universului și începutul omenirii
-teorii conspirationale POSIBILE ( nu SF sau baliverne tipice " românului/ omului de rând", ălea mă amuză cumplit și le cataloghez în categoria " stand up comedy " laughing, chiar mai bune de atât, unele laughing )
-dezbateri pe subiecte considerate tabu / obscure... adică mai neobișnuite
-teme și subiecte filosofale sau legate de psihologia comportamentului uman
-teme pe subiecte de logică
-cititul cărților și dezbateri privind conținutul lor, ceva în genul unui club de lectură
-muzica, filmul și arta, sub diferitele ei forme
-dansul și practicarea unor sporturi sau activități sportive
-editarea video ( novice )
-campingul & traveling, beauty & pets...

Cam astea...

| liliana77any a răspuns:

Și eu am fost ocupată cu munca, nu am mai intrat de ceva timp pe aici.

| JustStitch a răspuns:

Poți să-mi scrii și vorbim mai multe.

| oglindasultanului a răspuns:

Avalansa de raspunsuri, planuiesc sa dublez nr lor intr-o luna.