| 2345t6yuij a întrebat:

Cine are cont pe,,Miss Bimbo" si se uita la,, Emperatriz?

4 răspunsuri:
| andragrigoras2000 a răspuns:

Buna! Eu nu a cont, dar ma uit la Emperatriz! Ador acest film! E atragator din toate punctele de vedere! Atat pentru fasptul ca Emperatriz isi cauta fiica si nu stie care e, cat si pentru dragostea imensa dintre ea si Alejandro.Mi se par ca ei doi sunt niste actori care se potrivesc si niste actori iubiti de toata lumea!

| zahre a răspuns:

Eu am cont pe,, Miss Bimbo,, si ma uit si la, Emperatriz.,,

| onelove12 a răspuns:

Imi place la nebunie Emperatriz, Gabriela Soanic isi intra foarte bine in rol si atunci cand vad Filmul ma acapareaza si pe mine si am aceleasi stari de emotie nu numai ca ale ei ci si ca ale altora.O admir pentru ca lupta pentru ce e al ei si ca mereu cand isi propune ceva, obtine...Respect!