| ilovebillkaulitz :* ex adryanna a întrebat:

Cine are cont pe "second life" spuneti-mi cum e jocul? merita sa imi fac si eu un cont?

7 răspunsuri:
| darkeyes a răspuns:

Eu am avut cont.Personal nu il agreez.nu am nimic cu cei care il joaca.Pe mine ma stresau e-mail-urile am ajuns la 3000 si ceva de nu mai puteam sa le sterg. E ca o a doua viata de aia se num. si second lifewinking te informeaza in sute de e-mail-uri ce se intampla nou, ce se construieste, ba se face un nou magazin, ba isi cumpara cutarescu o masina, ba castiga unu 100 $... ah e stresantwinkingacum faci cum vrei.asta e parerea mea

| Tabii. a răspuns:

Merita tinand cont ca daca nu iti place nu mai intri pe cont ca nu risti nimicwinking

| gossipgirl a răspuns:

Draga, ai deja ''your life''winking! Nu e oare de ajuns vietisoara nostra?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E super tare jocul crede-ma nu ai mai vazut alt joc ca asta si nici no sa gasesti in veci.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E cel mai tare joc pe care l`am jucat in viata mea si pot face lucruri pe care nu le fac in viata reala! iar pentru cei care vor sa isi faca cont aveti aici linkul

https://join.secondlife.com/? lang=en-US

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E cel mai tare joc pe care l`am jucat in viata mea si pot face lucruri pe care nu le fac in viata reala ! iar pentru cei care vor sa isi faca cont aveti aici linkul

https://join.secondlife.com/?lang=en-US

| ligia1997 a răspuns:

Pai eu una nu prea stiu pentru ca asta incerc si eu sa aflu...cum pot sa-mi fac contwinkinghee hee