| anonim_4396 a întrebat:

Cine are curaj sa faca asa ceva in Bucuresti?
http://www.youtube.com/watch?v=JnnGfSata28&feature=fvw

Răspuns Câştigător
| Meil a răspuns:

rolling on the floor imi place baiatul, eu nu as avea curaj sa fac aia

2 răspunsuri:
| LoveForShania a răspuns:

Daca oamenii ar fi rabdatori si ar tine de gluma, as avea curaj.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poate un dus cu capul!
Daca citesti legile vei vedea ce obligatie au pietonii si cum trebuie ei sa traverseze strada. ...in pas vioi!
Daca nu crezi, testeaza in fata unei masini de politie sa traversezi incet, cit se poate de incet. Ne spui apoi ce s-a intimplat si cit te-a costat. ( adolf )