| anonim_4396 a întrebat:

Cine are ID-ul Adelei Popescu?

54 răspunsuri:
| Fuckin-Battlefield a răspuns:

Lol acum incepem cu adelutzalaughing)) unde-i mileythinking(Nu-l are nimeni de pe aici!:

| georgi002 a răspuns:

Doamne ce copii va dati drept adela popesculaughingwsm...iar tie pentru ce ti-l trebuie crezi ca ea are timp sa ste de vorba pe mess cu toti copiilaughing

| mariatina a răspuns:

Stiti ce si eu sunt fana si cand eram in clasa mai mica vroiam sa-l stiu neaparat. Dar nu va dati seama cat de greu e sa ai atatia fani care stau pe capul tau si prin reviste se vb de tine si u te lasa in pace. fiecare vedeta isi iubeste fanii in felul ei, dar asta nu inseamna ca ar vrea sa vb mereu cu ei (ce sunt ei : presa). daca cu adevarat esti un fan devotat te-asi sfatui sa nu o mai (cum sa spun) sa fi cu totul la curent despre adela.

| Ax a răspuns:

Auzi sunt iubitul ei ce sa zic. toti de aici sunt cu aidiuri false
adela nu-si dezvaluie aidiul pe o pagina publica

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Idul lui Miley este miley.cyrusxo

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Adela. popescu24365

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am id adelei popescu si am vb cu ea voua nu vil dau ha ha ha ha ha ha ha ha! 11

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Il am eu e:adela_popescu_neogen giorgiana_brunetika

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna sunt adela popescu si daca vreti sa vb cu mine sa intrati pe id-ul acesta sony_mary1 doar aici ma puteti gasi e id-ul sorei mele al meu vil dau daca intrati pe acest id-u

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Salut, sunt Adela Popescu si id meu este adelapopescu. 1986

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu existaaaaaaa! cum poate sa ne dea ea noua chiar id-ul ei.alea de mai jos=vrajelirolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Idul adevarat este chiar cel care vi la zis si fata de mai jos adelapopescu1986

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Lasa ca mie imi dea aidiul eiwinkingwinkingwinking pentru oricum sunt iubi ei tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu nu il am si il vreau

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu nu am idul lu adela popescu dar il am pe a lui diana dumitrescu

| DeeeutzaA a răspuns (pentru anonim_4396):

Mil dai simie pe al dianei dumitrescu? TE ROOOG

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Adela popescu are!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu nul am dar oricum nul da lu nimeni chiar daca laveti ce conteaza nu va raspunde mai obisnuitiva si voi fara minciuni

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Zy aidiu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Adelapopesc. 1986 ast e id ei

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna!
nici unu' de aici nu are id Adelei. Ea nu si-l ar da

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu al am si este adela_popescu_2010

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hahaha prostilor adela nu are id a declarat pe blogul sau

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dati-mi si mie va rog id lui adela

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce proaste sunteti! adela nu are id! a scris pe blogul ei.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Salut sunt adela popescu! hahahahah ce vrajeli pe capul vostru!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Id-ul adelei popescu este adelapopescu_adellaopescu mi-a dat web

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai eu nu stiu daca are sau daca nu are dar este cineva care pretinde ca este adela popescu
adela_popescu_lia

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am aidiul Adelei Popescu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna, eu am id-ul lui adela popescu acela este : adela_popesc978