| anonim_4396 a întrebat:

Cine are ID-ul Adelei Popescu?

54 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Popescu_adela

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai vreau id adela popescu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa moara maikamia da proaste mai sunteti voi credeti ca adela popescu are timp de messrolling on the floor asa pot si eu sa-mi fc un id si sa pretind ca sunt adela popesculaughing nu mai cautati ca no sa gasiti asa ca jalesh

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cred ca e adela_708 cel putin cred

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Adela_popescu_24_august

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vreau si eu id-ul Adeleicrying

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mos craciun daca il vrei suna l si ti-l da nr este :112

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu am idul ei dar il am pe al surori ei e georgiana_g62

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ieu este adela_popescu eu asa l am

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu si eu il caut

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am id surorii ei alexandra.ioana2011 intrati pe asta si ceretil pe a lui adela popescu si o sa vil dea cu siguranta

| georgi002 a răspuns:

Doamne ce copii va dati drept adela popesculaughingwsm...iar tie pentru ce ti-l trebuie crezi ca ea are timp sa ste de vorba pe mess cu toti copiilaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bai daca vrei id lui adela popescu nu va luati dupa capu la astea sau astea de mai joc ca asa m-am luat si eu si nu-i este nici un id lu adela popescu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu nu il am il vreau

| mariatina a răspuns:

Stiti ce si eu sunt fana si cand eram in clasa mai mica vroiam sa-l stiu neaparat. Dar nu va dati seama cat de greu e sa ai atatia fani care stau pe capul tau si prin reviste se vb de tine si u te lasa in pace. fiecare vedeta isi iubeste fanii in felul ei, dar asta nu inseamna ca ar vrea sa vb mereu cu ei (ce sunt ei : presa). daca cu adevarat esti un fan devotat te-asi sfatui sa nu o mai (cum sa spun) sa fi cu totul la curent despre adela.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu il st dar sunteti niste prosti ma doare undeva ce ziceti eu sunt adela popescu haha haha ha ha ha haaaaaaaaaaaa

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Id ei e : adle_popi05winking accezta ezte :*:*big grin

| raduraduradiu a răspuns:

Dftsxfgfsdt

| GaBy09 a răspuns:

Am eu id e sincer nu gluma dar nu vreo funda id esTe adela_popescu80 ma jur

| Larisa_1444 a răspuns:

Adela are un id numai pentru rure si prieteni si unul pentru fani. Eu am id-ul Adelei si am vb cu ea. xAdelaPopescu@yahoo.com daca credeti ok daca nu nu il luati!

| GaBy09 a răspuns:

Buna Am vorbit Cu Adela Popescu Pe Blog si Meo Zis Ca Nu Are IDD De Mess Aasa ca nu va mai F. ca nu are Funda?laughing

| maria_8683 a răspuns:

Eu am id lui adela popescu si il dau pentru ca stiu ca sunteti fani id e p.adela53

| Ax a răspuns:

Auzi sunt iubitul ei ce sa zic. toti de aici sunt cu aidiuri false
adela nu-si dezvaluie aidiul pe o pagina publica

| DeeeutzaA a răspuns (pentru anonim_4396):

Mil dai simie pe al dianei dumitrescu? TE ROOOG