| andrauta a întrebat:

Cine are id-ul Selenei Gomez? Da pe cel real.

Răspuns Câştigător
| zuzu a răspuns:

laughing)
nu are IM
acolo se foloseste windows live messenger:d
deci n`are xD

5 răspunsuri:
| Ana a răspuns:

Nimeni nu il are.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut!

Nu vreau sate dezamagesc, dar este imposibil, aberatn, pe bune nu mai pune inrebari de genul asta, deoarece nimeni nu are ID vedetelor din strainatate, si daca zic ca da, ei bine mint, sau hi5, DMNE, probabil sunt niste obsedati care se dau drept ele, nu te mai gandi la chestii de genul, deoarece id, hi5, etc, vedetelor nu le gasesti punand o intrebare! Daca esti fan intra pe twitter sau facebook...

Sarbatori fericite!

Pa, pa.

| ExpertRO a răspuns:

100% Real

Id-ul lui Selena Goemz este selenamariegomez_av@yahoo.com

Ce interesant si eu am aflat pe Selena GOmez o cheama si Marie (scrie pe Wikipedia)

| igonnalove22 a răspuns:

Imi pare rau.
Dar Selena sigur are HotMail care este folosit. si nu are ID big grin

Incearca sa vorbesti cu ea pe facebook.happy il cauti foarte bine si te informezi daca l-ai gasit pe cel real si discuti desigur in ENGLEZA big grin

| red15girl a răspuns:

Da il am in cur
hai sa vezi