| Dulcica1234 a întrebat:

Cine are între 25 și 29 de ani aici? Ambele genuri. De curiozitate.

6 răspunsuri:
| TimberWolf a răspuns:

Se pune daca am 31?

| RAY a răspuns:

Și dacă avem 34 ce se întâmplă? Suntem oameni și noi,nație plina de prejudecăți, discriminări, judecați, critici, bârfe

| Dulcica1234 explică (pentru RAY):

Nu fac discriminare, prejudecăți, judecăți, critici sau bârfe, dar ce să vorbesc cu persoanele trecute de 30? Mă simt și incomod, deoarece din educația primită de la ai mei, cu persoanele trecute de 30 nu pot vorbi la "per tu", ci cu dumneavoastră. Altfel mă simt needucată. De asta am spus între 25 și 29, că să pot vorbi la "per tu" fără să mă simt needucată.

| RAY a răspuns (pentru Dulcica1234):

Cu mine poți, eu nu cer așa ceva

| Dulcica1234 explică (pentru RAY):

Nu vreau eu. Nu sunt genul ăla și nu suport să fiu needucată.

| RAY a răspuns (pentru Dulcica1234):

Eu glumeam, mai socializează dar real