| mary a întrebat:

Cine are maine chef de scoala?

Răspuns Câştigător
| Arthur a răspuns:

Soacrămia, pentru că a zis că o să-mi dea o lecţie. Nu ştiu de ce, dar a promis că o să mă lămurească ea.

7 răspunsuri:
| Oanny a răspuns:

Pff...eu n-am nici un chef... mie-mi place doar ca ma distrez cu colegiibig grin si sai multumim lui alexandru ioan cuza pentru scoalalaughing

| marrr a răspuns:

N-am absolut deloc chef pentru ca dau test la romana.La romana na.ca sunt mai buna si nu reprezinta o mare problema, dar dau test si la geografie la care mi-e lene sa invatcrying Tu ai chef? A fost asa frumos weekendul asta ca vreau sa vina vacanta de vara mai repede, sau macar cea de pastehee hee

| Cσσкiє a răspuns:

Bună seara, Mary. Eu sunt clasa a VI - a şi am chef de şcoală mâine. Dac`ai fi în aceeaşi clasă cu mine de`abia ai aştepta să treacă weekend`ul, să te întâlneşti cu colegii. Am nişte băieţi nebunatici în clasă... Unul i`a zis altuia " Eşti o p... cu picioare! ", iar altul s`a urcat peste celălalt ( te-am zăpăcit, scuză`mă ) şi striga " Ia`mă acasă, ia`mă acasă! " De`abia aştept să vină ziua de mâine ca să mă întâlnesc cu colegii, că s`o văd pe doamna de română, care e o profesoară superbă şi distinsă, vorbeşte foarte frumos şi sper să ne aducă testele la algebră, la geometrie am luat 10, sper să iau şi la algebră. Oricum, pe semestrul ăsta am numai 10, cu excepţia celor 3 de 9 de la română.

| adi4ever a răspuns:

Eu n-am niciodata chef de scoala mai ales maine...

| bblock69 a răspuns:

Nimeni...

| pypa007 a răspuns:

Ce intrebar idioata mai e si asta maine e sambata sau tu esti cu o zi innapoi pe ce lumee traiesti sau nici asta nu stii rolling on the floorrolling on the floor

| robert123 a răspuns:

Da cand are cineva chef de scoala?