| KatyKat a întrebat:

Cine are programa "AIMP2"?
Va rog spuneti-mi cum sa fac ca cintecele sa mearga unul dupa altul, la mine un cintec cinta de 10 ori, si nu se muta unul dupa altul?
Si as dori sa ii schimb culoarea si locul unde se afla, de exemplu o prietena de-a mea are AIMP2 si sta la marginea calculatorului si cind pui sageata pe margine apare semnul AIMP2 si apesi si alegi cintecul. FUNDAAAAAAA

2 răspunsuri:
| diabloX a răspuns:

Asa intri si dai pe config zic de culoare si apoi them color

| mirunikkk a răspuns:

Dai ctrl r si nu o sa se mai repete... fundabatting eyelashes