| Alexandra_1052 a întrebat:

Cine are un cont ourworld cu multi gems imi poate trimite parul (coafura)din lista mea de dorinte pana nu expira (expira pe 15 ianuarie 2012), va rog frumos! Eu nu mai am decat 4 gems.Cine doreste sa imi trimita ii voi da un mesaj privat cu numele avtarului meu de pe ourworld! Multumesc! Dau funda+vot (o luna intreaga)! Dar va rog sa nu ma pacaliti,(daca am ocazia sa primesc mai multi gems o sa va trimit si eu un cadou)

Răspuns Câştigător
| Rockart a răspuns:

Păi, până în 15 ianuarie mai este. Poţi băga codurile pe două săptămâni (asta înseamnă 60 gems), chiar trei (adică 90 de gems) plus codul de lună (dacă apare până în 15). Asta înseamnă 100 de gems deci stai liniştită nu rămâi tu fără coafură. Şi chiar dacă e... strângi ceva bănuţi şi o iei de la marketplace. Sau poate găseşti o ofertă bună pentru a da *Trade*.

Baftă!

4 răspunsuri:
| Alexandra_1052 explică:

Am uitat sa mentionez ca parul(coafura) costa 40 gems

| Alexandra_1052 explică:

Costa 40 gems

| Bulinutza_alinutzza_1997 a răspuns:

Eu am 100 da strang pentru sa fiu rezidenta

| elielissa a răspuns:

Imi pare rau.te-asi ajuta dar si eu am doar 2 gems