| Tania25 a întrebat:

Cine asteapta vacanta de Paste? angel

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Vacanta o asteapta elevii, sfintele sarbatori Pascale sunt asteptate de toata lumea, prilej de bucurie/fericire/si un pic de petrecerewinking
O zi bunahappy

4 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Euuu laughing sper sa vina iepurasu de paste cu referatele in cosulet, ca am o lene sa le fac de ma doare.Seralu astalaughingAsta se intampla cand nu faci scoala la vremea eisad

| Tania25 explică (pentru Liviu):

Risc sa te dezamagesc dar cred ca iepurasul nu vine cu asemenea cadouri happy )
Cred ca ar trebui sa te pui pe treaba happy

| Swan39 a răspuns:

Eu o aştept doar pentru prăjituri big grin

| Çõяÿηą a răspuns:

Toti cei care inca sunt la scoala, poate si cei care muncesc (depinde de locul de munca) glumesc...Eu o astept cu nerabdare.