| anonim_4396 a întrebat:

Cine ati fi vrut sa castige la Romanii au talent?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
6 răspunsuri:
| FoarteLetargic a răspuns:

Cel care a si castigat, Adrian Tutu.winking

| SuperMagicSmile a răspuns:

Ma bucur ca a castigat adrian tutu l-am si votat da mi-ar fi placut macar sa mearga mai departe ala de dansa ca michael jackson

| ღByByღ a răspuns:

Eu ma bucur ca a castigat adrian tutu

| TragicantaDeSemintzeRoz a răspuns:

Trupa DFC love struck. Sunt din localitate cu mine.; x

| Awkesna a răspuns:

Prima data am vrut sa castige ala Michael Jackson si mi-a parut rau ca a iesit,dar dupa ce am auzit in semifinala cum canta Adrian Tutu mi-a placut ft. mult, chiar ador piese de genu asta, imi place ca le compune el si ca adevarul este in piese,

| Alessya_9687 a răspuns:

Nu mai tot puneti intrebari aiurea! Adrian a castigat si merita bravo lui :X