| ɗєʌɗvơɪƈє a întrebat:

Cine cântă mai bine dintre Eminem si Justin Bieber? laughing

19 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Eminem.

| mona a răspuns:

Eminem

| Andrada003 a răspuns:

Parerea mea este ca Eminem canta mai bine.Depinde de parerea fiecaruia.

| DakotaRoyse a răspuns:

Depinde de ce ascultă cel pe care-l întrebi happy

| Musique a răspuns:

Oare? laughing))

| M25M a răspuns:

Nu pot sa cred ca ai facut comparatia asta.

| LolaLollita a răspuns:

Eminem. Nici nu exista termen de comparatie straight face

| Vans a răspuns:

Eminem.

| wforweirdo a răspuns:

Biebs 4sure! Nici nu se pune problema.

Serios, oare să întrebi asta, e clar că șobolanul ăla e de un milion de ori mai nașpa. Adică Bieber.

| CannbalCorpse a răspuns:

Freddie Mercury.

| Ramona000 a răspuns:

Eminem

| Indestructible a răspuns:

În primul rând, nu poţi compara doi oameni care cântă chestii total diferite. Eminem cântă rap, iar bibăr cântă căcat comercial.

| Alexaaandraaa a răspuns:

Eminem. Pup!:*

| DouaPuncteD a răspuns:

Eminem, logic.
Stilul ala al lui e fain tongue

O seara buna.

| mel24 a răspuns:

Eminem ofc tongue

| Deeeni a răspuns:

Amandoi canta bine ...Adica doar nu ajungeau degeaba in topuri si daca nu aveau voce doar nu erau difuzate melodiile lor la radio. Daca iti place rapalegerea va fi Eminem. Daca iti place melodii siropoase de dragoste alegi Justin Bieber.
Corect nu? Funda?happy

| NewMechaa2001 a răspuns:

Em'

| iLoverDream a răspuns:

Clar ca Eminem laughing decat ''Baby, baby, baby... ohhhhh'' =]