| superdemi a întrebat:

Cine crede ca selena gomez e cea mai nesuferita din lume sa imi trimita mesaj.

Răspuns Câştigător
| ashta a răspuns:

Cautati si voi pareri despre ea pe net si vedeti ce increzuta e... loool!

8 răspunsuri:
| CrysaCrysy a răspuns:

Credeam ca sunt singura care o uraste! O urasccccccc e cea mai nesuferita vedetaaaaaaa! Auzi ai cumva id? Mi-l dai?

| Cruciuliță a răspuns:

Nu e! Tu asa o vezi? Ori...esti una dintre "rivalele" ei, o indragostita de Justin Bieber? laughing

| superdemi explică (pentru Cruciuliță):

O urasc la fel ca pe el de mult.

| Anonima264 a răspuns:

Eu nu o urasc pe Selena, dar pur si simplu nu imi place cum canta...pe justin nu pot sa il sufar.

| HermioneLove a răspuns:

Poate vrei sa spui cel mai frumos ingeras love struck

| Savin_Ana-Maria_1988 a răspuns:

Nu mi se pare nesuferita...doar prea "diva"...

| ashta a răspuns:

Eu. funda? :*

| Cruciuliță a răspuns (pentru ashta):

Eu cred ca minti, te dai după "degete" doar ca sa primesti fundita. Fii omule cinstit, nu duplicitar!