| Narfundo a întrebat:

Cine crede in paranormal{fantome, spirite} sa lase id aici sa discutam putin.Am niste nelamuriri si am nevoie de niste sfaturitongue

1 răspuns:
| Floreenofficial a răspuns:

Salut! happy
Eu credeam...am fost candva poate cel mai mare fan al chestiilor astea si crede-ma stiu foarte multe.
Din motive personale nu as vrea sa imi las id-ul aici, dar ma poti contacta prin mesaj privat aici pe TPU oricand doresti si te lamuresc in legatura cu orice in masura in care ma pricep.
Bafta!