| anonim_4396 a întrebat:

CINE crede in zana maseluta?

7 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Americanii. Dar aia cred si ca Parisul e un orasel din nu stiu ce stat al lor iar Romania e in Africa (desi, la faza asta, cam au dreptate), asa ca, nici nu-i de mirare.

| pwp a răspuns:

Eu nu cred, dar cand eram mica mereu imi puneam dintii sub pernabig grin

pa-pa

| alessia a răspuns:

Eu nu cred...nici nu am crezut. poate asa cat de cat cand aveam 4 anisori. da vrei sa spui ca u crezi in zana maseluta?laughing))

| FeRnAnDo2 a răspuns:

Eu nu plss fundita n-am deloc

| radugeorge25 a răspuns:

Eu una cred in zana maseluta cum cred si in mos craciu, adica deloc.:d

| maria_7745 a răspuns:

Numai cei mici.

| DeNiseL a răspuns:

Lol ce intrebare, cei sub 7-10 ani nu mai cred rolling on the floor