| anonim_4396 a întrebat:

Cine credeti ca ar putea fi Loome de data asta?

Răspuns Câştigător
| Silvia a răspuns:

Nu ne pasă.

2 răspunsuri:
| Leocerba a răspuns:

Ma lasati, va rog frumos, domnu` Flavius 17 cu misterele astea? Au fost suspendati cativa,au revenit cu alte nume,s-au jucat unii in praf cu raspunsurile,au dovedit cat sunt de smecheri,cum dribleaza ei sistemul siiiiiiiii? din punctul meu de vedere, n-au trecut de faza de "Ciresarii prin pesteri, in vacanta".

| Loome a răspuns:

Cum adica "de data asta"?
Nu inteleg. Asta e oficialul meu cont folosit pe timpul suspendarii. Mainaccountul ramane cel facut in a doua zi de craciun. Cat despre cel mai vechi, nu vreau sa dau detalii, decat ca e facut pe 29 aprilie.