| PcvXd a întrebat:

Cine credeti ca are o voce mai buna live? Katy Perry sau Jessie J?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jessie J, cu siguranta.Nu numai ca are o voce mai buna, multa mai deosebita si interesanta(are unele vocalize care cu greu pot fi intalnite la cantaretele albe), dar si talentul este incomparabil. Katy Perry nu iese deloc din relief, nici prin voce, nici prin talent.Numai bine.

| PcvXd explică (pentru anonim_4396):

Deci sincer, cea mai buna parere din seara asta pe care am vazut'o happy Mersi ca mi'ai luminat seara big hug, si eu am aceiasi parere happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru PcvXd):

Ma bucur ca am fost pe aceeasi lungime de undatongue.Sincera sa fiu,m-as fi asteptat,mai degraba sa-mi fie taxat raspunsul,avand in vedere ca Jessie J are mult mai putini fani.Dar desi nu e la fel de populara,are talent, are voce, are atitudine si are acel ceva special.Mie, una, imi este foarte simpatica.Lucrul acesta,in schimb, nu mi-a influentat in nici-un fel raspunsul, pe care l-am dat doar analizand talentul si vocea. Katy, in schimb, mi-e complet indiferenta.

| PcvXd explică (pentru anonim_4396):

Da sincer, chiar daca Kety Perry are mai mult fani pentru mine conteaza fix 0, pentru ca adevaratul talent il are Jessie J. Macar Jessie canta bine live. nu zic ca Katy nu o face dar. Nu se compara! Si peste 2 ani o sa fie la fel de populara si cu la fel de multi fani poate chiar mai multi ca, Katy

| anonim_4396 a răspuns (pentru PcvXd):

Aici intervine si norocul, care are chiar o mare influenta.In orice caz, mai putin conteaza numarul fanilor, ei nu arata neaparat valoarea artistului.Indiferent ca va avea, sau nu un numar mult mai mare de fani decat in prezent, evolutia ca artist va avea loc, avand potential si poate avea realizari extraordinare daca continua in acelasi ritm.Are tot ce e nevoie pentru asta.

| PcvXd explică (pentru anonim_4396):

Da, bine spus. Jessie evolueaza pe zi ce trece, si evolutia asta o s'o faca una din cele mai bune cantarete. Pentru mine este deja cea mai buna

7 răspunsuri:
| Mozurov a răspuns:

Katy Perry

| nik14 a răspuns:

Niciuna! Eu cred ca se inspira una dupa alta.